Multimedialne Ogrody Świateł

Organizowane przez nas Ogrody Świateł to oryginalny sposób na nowoczesną formę narracji,  skierowaną do wybranej grupy odbiorców.

Tworzymy tematyczne wystawy świetlne, projektujemy spersonalizowane figury świetlne oraz organizujemy montaż i demontaż wszystkich instalacji. 

Dla kogo?

Przykładowa realizacja - Ogród Świateł w Krakowie

Alicja w Krainie Czarów – Ogród Świateł to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce. Dzięki oryginalnym figurom świetlnym i intalacjom multimedialnym prowadzimy nowoczesną, niezwykłą sztukę narracji, dzięki której wszyscy odwiedzający, niezależnie od wieku przeniosą się do nowej rzeczywistości, pełnej ekscytujących przygód. 

Wybrane atrakcje multimedialne

Multimedialny tunel świetlny

Gotowy do podłączenia, multimedialny tunel świetlny, który w połączeniu z efektami dźwiękowymi i muzyką, wyświetla nastrojowe efekty wizualne i świetlne. 

Dostępny w indywidualnej ofercie:

Choinka multimedialna

Dzięki innowacyjnej technologii oczarujesz swoich widzów za sprawą widowiskowych pokazów świetlnych.

Zacznij opowiadać dowolne historie, zanurzając przy tym gości w świecie kolorów, ruchu czy dźwięku, a jednocześnie wzbudzaj przy tym trwałe wspomnienia i emocje. To idealne uzupełnienie każdego zimowego wydarzenia.

Dostępna w indywidualnej ofercie:

Multimedialne łąki świetlne

Tworzymy oryginalne łąki świetlne, na których zostają zaprogramowane wspaniałe pokazy świetlne. Efekty wizualne zintegrowane z dźwiękowymi wzbudzą niezapomniane emocje. 

Dostępne w indywidualnej ofercie:

Oświetlenie drzew

Dzięki profesjonalnym produktom ozdabiamy drzewa wytrzymałymi sznurami LED oraz ozdobami z unikatowymi efektami świetlnymi.

Dostępne w indywidualnej ofercie:

Zorganizuj własny Ogród Świateł, wydarzenie na świeżym powietrzu.

Napisz lub zadzwoń do nas!

Galeria realizacji