Pierwsza w Europie ultra nowoczesna choinka multimedialna

Choinki multimedialne​

Multimedialne choinki to pierwszy tego typu projekt w Europie. Dzięki innowacyjnej technologii oczarujesz swoich widzów za sprawą widowiskowych pokazów świetlnych. Zacznij opowiadać dowolne historie zanurzając przy tym gości w świecie kolorów, ruchu czy dźwięku, a jednocześnie wzbudzaj przy tym trwałe wspomnienia i emocje.

Choinki multimedialne wyświetlające pokazy świetlne to idealne uzupełnienie przestrzeni miejskiej, centrów handlowych oraz wydarzeń świątecznych takich jak jarmarki bożonarodzeniowe. Każdy multimedialny pokaz świetlny z całą pewnością zaangażuje wszystkich widzów. 

 


 

Decydując się na wynajęcie lub zakup choinki multimedialnej na własność , będziesz miał do wyboru 3 gotowe pokazy świetlne przygotowane specjalnie na polski rynek. Możesz zaprojektować z nami własny pokaz świetlny, który opowie Twoim widzom zupełnie nową historię, dokładnie taką jaką chcesz.

CD Lighting jako partner i przedstawiciel firmy S4i Lights na rynku Europejskim, w pełni angażujemy się w każdy projekt dostosowując go do indywidualnych potrzeb naszych Klientów i przestrzeni.

Wygląd i wysokość choinki

Pełna kontrola nad pokazem

Motyw przewodni pokazów

Dla kogo?

Miasta i samorządy

Choinki multimedialne to idealne uzupełnienie przestrzeni miejskiej oraz wydarzeń świątecznych takich jak jarmarki bożonarodzeniowe. Multimedialne pokazy świetlne z całą pewnością zaangażują wszystkich mieszkańców Twojego miasta.

Centra handlowe i biznes

W okresie świątecznym wybór dekoracji i oświetlenia świątecznego jest bardzo istotny, zwłaszcza dla centrów handlowych. Dzięki choinkom Plug&Play wyróżnisz się na tle swojej konkurencji, ale również przyciągniesz nowych Klientów.

Parki rozrywki

Kraina świątecznych elfów? Fabryka Świętego Mikołaja? A może świąteczna parada? Zima to czas, w którym parki rozrywki też mogą być odwiedzane! Przygotujemy dla Ciebie multimedialne pokazy świetlne i świąteczne miasteczko.

Wybrane realizacje

Galeria

Piękna o każdej porze

Nasze choinki multimedialne wyglądają bardzo dobrze zarówno w dzień jak i w nocy.

Dopasowana

Na zamówienie możliwość przyozdobienia igliwia własnymi świątecznymi ozdobami.

Choinka multimedialna w Dubaju

Najwyższa jakość

Jasne, żywe kolory i najwyższa jakość wykonania całej konstrukcji.

Wsparcie techniczne

Gwarantujemy wsparcie techniczne przez cały okres wyświetlania pokazów.